גיזום עצים בתל אביב – מה אמורה להציע לכם חברה איכותית בתחום?

עשרות אלפי עצים ממגוון זנים עומדים זקופים ברחבי העיר תל אביב. הם תורמים את חלקם בהיותה של ת"א עיר יפה, מטופחת, המשלבת בהרמוניה נהדרת בין אורבניות תוססת לירוק טבעי. אלא שכדי לשמור על יופיים של העצים ובטיחותם של העוברים והשבים, חשוב לתחזק את אותם עצים באמצעות גיזום חדשות לבקרים. מהם דגשי האיכות שיאפשרו לכם לזהות חברת גיזום עצים בתל אביב שכדאי להתקשר איתה? מייד תבינו.

בטיחות לפני הכול

אלפי תאונות עבודה מתרחשות בישראל מדי שנה, מקצתם בענף גיזום העצים. בהתאם לזאת, חברת גיזום טובה בתל אביב היא כזאת שקודם כל – חושבת בטיחות. הדבר אמור להתבטא במהלך העבודה של העובדים (קסדות, אמצעי מיגון, אמצעי גיזום תקינים), בכל הקשור לעוברים והשבים (תיחום השטח, שילוט וגידור של שטח העבודה) וגם בגמר העבודה (וידוא שהתהליך הושלם בהצלחה ואף ענף לא נוטה ליפול).

אל תצאו מנקודת הנחה שכל החברות עובדות באופן בטיחותי מושלם. הקפדה על בטיחות מאריכה את משך ביצוע העבודה ולא כל החברות אוהבות את העניין הזה. אז חפשו חברה שלא מתפשרת על כך ומקפידה על כל פרט ופרט.

עבודה איכותית

בדיוק כפי שלא כל רופאי השיניים טובים באותה המידה, או כל טכנאי המזגנים מספקים שירות שווה באיכותו, כך גם בתחום הגיזום. עבודה איכותית מתחילה ונגמרת באנשי מקצוע מקצועיים, אשר מחזיקים באמתחתם רישיון עיסוק פורמלי מטעם משרד החקלאות ואשר מנוסים במגוון סוגי עבודת גיזום, לרבות בגבהים חריגים, שכן כל תהליך גיזום שונה מקודמו ועלול לעורר אתגרים כאלו ואחרים.

נדבך משמעותי נוסף בעבודת גיזום איכותית הוא כלים איכותיים. האם לחברת הגיזום המיועדת ישנם מנופים ייעודיים? בימות הרמה? ציוד גיזום מתקדם? טרקטורים ומשאיות לפינוי הגזם? עובדים מקצועיים ככל שיהיו לא יוכלו לגזום באופן מיטבי בלי ציוד ראוי!

ניסיון וביטוח

אנחנו תמיד בעד לתת הזדמנויות לצעירים, אך כאשר מדברים על גיזום עצים בתל אביב, עיר כל כך צפופה מבחינת מבנים ואנשים שמסתובבים כל העת בקרבת מקום, לוותק ולניסיון השפעה מכרעת. לכן, העדיפו להתקשר עם חברה בעלת ניסיון ומוניטין מרובים, כזאת אשר פועלת כבר שנים רבות בתחום וניתן לסמוך עליה מכל הבחינות.

נקודה נוספת היא הפן הביטוחי. טובים, מקצועיים ומנוסים ככל שיהיו, תאונות עדיין יכולות להתרחש בקרב הגוזמים, וכשזה יקרה, אתם ממש לא רוצים להיות לא מכוסים. תושבים תמימים שהזמינו שירותי גיזום עצים אבל לא דאגו לוודא כי החברה מקפידה להציע פוליסת ביטוח רחבה על עבודותיה, גילו בדרך הקשה כמה תאונה שמתרחשת פוגעת בכיס לא פחות מאשר בגוף. הישמרו לנפשותיכם ולכספכם!

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו: 072-3931036 (מוטי) או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר - לחצו כאן
צרו איתנו קשר

לפרטים ולהזמנות
חייגו עכשיו:

072-3931036 (מוטי)

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן