גיזום עצים עם מנוף – מתי הדבר נדרש? ומי רשאי לבצע?

כל משימת גיזום מחייבת מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וזאת על מנת שלא להזיק לעץ הנגזם, כך שהוא יוכל להמשיך לצמוח ולתת את פירותיו. ישנם כלים רבים בהם משתמשים בעת גיזום עצים ולעיתים ישנו הכרח גם בהיעזרות במנוף בעת העבודה. באלו מקרים תזדקקו לחברה שמציעה שירותי גיזום עצים עם מנוף ומהם הדגשים לבחירת החברה שתבצע זאת? הנה כל התשובות.

מנוף – הפתרון לגיזום עצים גבוהים

ישנן סיבות רבות לבצע גיזום עצים, ביניהן הרחקה של ענפים חולים, כאלה שגדלו לכיוון מבנים או חוטי תקשורת/חשמל, ענפים שמונעים את חדירת קרני השמש לגינה או פשוט מסתירים את הנוף. במקרה של עצים גבוהים הסיבה הנפוצה ביותר היא דווקא לצרכי בטיחות, שכן נפילה של ענפים מגובה עשויה לסכן רכוש וחיים בצורה קשה ביותר.

כמובן שהדבר מסובך יותר ואם במקרה של עצים בינוניים, בגובה של עד 4 מטרים, ניתן בהחלט לשקול גיזום באמצעות טיפוס על סולם, הרי שמעבר לגובה זה או כאשר מדובר בעצים סבוכים שמקשים מאוד על הטיפוס עליהם, יש לבצע את העבודה באמצעות מנוף.

גיזום עצים גבוהים עם מנוף – עם מי כדאי להתקשר?

בדיוק כמו גיזום של כל עץ אחר, גם גיזום של עצים גבוהים רצוי שיתבצע על ידי איש מקצוע המציג תעודת "גוזם מומחה" ובאופן זה ניתן להיות סמוכים ובטוחים כי הוא ידע מתי לגזום את העץ מבחינת התזמון הנכון, ידע לאבחן את מצב העץ מבחינת בטיחות ומחלות וידע כיצד לבצע את הגיזום בצורה הטובה ביותר שלא תגרום נזק לעץ.

כאשר מדובר על גיזום עצים גבוהים עם מנוף, על הגוזם להחזיק גם באישורי עבודה בגובה של משרד התמ"ת וחברה מקצועית ובעלת מוניטין תקפיד על כך. מעבר לזאת, חברת הגיזום צריכה לעבוד גם עם מפעיל מנוף מורשה ולשמור על כל עקרונות הבטיחות כפי שקבע המחוקק.

אל תוותרו גם על פוליסת ביטוח רחבה

גיזום עצים גבוהים עם מנוף מהווה את אחת מהפעולות המורכבות ביותר בתחום הגיזום. ישנם משימות גיזום עם מנוף שאמורות לטפל בענפים מאוד כבדים או גבוהים, עם גישה קשה מאוד אל הענפים, לעיתים ישנם חוטי חשמל ותקשורת שקרובים מאוד לעץ וכמובן שכל מה ומי שנמצא למטה חשוף לפגיעה של ענפים שיוסרו מהחלקים העליונים של העץ.

לכן, ההמלצה שלנו אליכם היא לא להתקשר באופן אוטומטי עם כל חברה שמציעה שירותי גיזום עצים עם מנוף, אלא לוודא מראש שלחברה המיועדת גם ישנה פוליסת ביטוח רחבה ביותר כך שבכל מקרה של נזק, תקבלו פיצוי ראוי.

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו: 072-3931036 (מוטי) או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר - לחצו כאן
צרו איתנו קשר

לפרטים ולהזמנות
חייגו עכשיו:

072-3931036 (מוטי)

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן