גיזום עצים

מחפשים שירות גיזום עצים מקצועי? "גיזום ירוק" היא הכתובת!

עצים מהווים חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו, בין אם במתחמים הציבוריים שאנו מתהלכים בהם ובין אם בחצרות הבתים שלנו. הם מספקים לנו הרבה יופי וגם מגנים עלינו מפני השמש הקופחת. יחד עם זאת, לא תמיד ניתן לאפשר לעץ לגדול פרא כאילו היה ביער, אלא צריך לגזום אותו מפעם לפעם. כמובן שרצוי שהדבר יעשה בצורה מקצועית ועל ידי הגוזמים המקצועיים של חברת "גיזום ירוק", אשר מספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ.

מתי חשוב להזמין שירות גיזום מקצועי?

ישנם מספר מקרים בהם חשוב להזמין שירות גיזום עצים מקצועי:

  • צרכי אסתטיקה – עצים נועדו לגדול בצורה פראית, כך שללא גיזום שלהם אחת לתקופה, הם ישלחו את ענפיהם לכל עבר ועשויים לגרום להפרעה אסתטית.
  • הכוונת גידול – גם עצים צעירים זקוקים לגיזום ולא רק עצים בוגרים. עץ צעיר שנגזם בצורה הנכונה יצמח בצורה תקינה ובכיוונים הרצויים. למעשה, גיזום נכון כבר מהשלבים הראשונים של התפתחות העץ אף מבטיח את אריכות ימיו.
  • בטיחות – פעולת הגיזום נועדה לסלק ענפים שהזדקנו ו/או להסיר מהם משקל כך שלא יקרסו. כל ענף של עץ יכול להגיע למשקל של עשרות ואף מאות קילוגרמים. תוסיפו לכך את גובה הנפילה והרי לכם פוטנציאל לפציעות חמורות, מוות ונזקים לרכוש פרטי, כולל נזקים לקווי תקשורת, חשמל ועוד.
  • טיפול במזיקים – במידה וחלקים שונים בעץ סובלים ממחלה כלשהי, ניתן לבצע גיזום ולמנוע הדבקה נרחבת יותר בעץ עצמו ובעצים סמוכים.

גיזום מקצועי – רק על ידי המומחים של חברת "גיזום ירוק"

זה אולי נשמע לכם פשוט, סך הכל לקחת מזמרה או מסור ולהסיר כמה ענפים מפעם לפעם, אך האמת היא שביצוע הפעולה ללא ידע מקצועי והכלים המתאימים, לא רק שעלול להסתיים בנזק לעץ ופגיעה ברכוש שמסביב, אלא גם בפציעה חמורה שלכם. יש לדעת מהו המועד המתאים ביותר לגיזום בהתאם לסוג העץ ואף לדעת כיצד לגזום את הענפים כך שהם ימשיכו לצמוח ולהתפתח ולא יפגעו. גיזום עצים מקצועי מתחשב גם בצורה הסופית בה אמור העץ להיראות ועל כן נדרשות כאן יכולות גינון מקצועיות וניסיון בעבודה עם כל סוגי העצים הקיימים.

כאשר אתם בוחרים בחברת "גיזום ירוק" לביצוע עבודות גיזום, אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה תתבצע בצורה המקצועית ביותר, תוך התחשבות בכל הנתונים הרלוונטיים. כבר יותר מ-30 שנה שחברתנו מציעה שירותי גיזום בכל רחבי הארץ, על ידי גוזמים מקצועיים מומחים מטעם משרד החקלאות שמגיעים עם כל הציוד הנדרש ואף מחזיקים באישור לביצוע עבודות מורכבות בגובה. ברשותנו משאית עם מנוף שמאפשרת עבודה בגובה של עד 23 מטר וטרקטור קומפקטי שמפנה את הגזם בתום העבודה ומשאיר את המתחם נקי לגמרי מפסולת הגזם. כמו כן, כל שירותי הגיזום שלנו מבוטחים בפוליסת ביטוח רחבה של כ- 10 מיליון שקלים, כך שאתם זוכים בראש שקט מכל בחינה שהיא.

צרו עימנו קשר עוד היום ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו: 072-3931036 (מוטי) או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר - לחצו כאן
צרו איתנו קשר

לפרטים ולהזמנות
חייגו עכשיו:

072-3931036 (מוטי)

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן