כריתת עצים

כריתת עצים מבצעים – רק עם "גיזום ירוק"

אנו נוהגים לשתול עצים בסביבה העירונית וגם הביתית שלנו, במטרה לנצל את יופיים הרב, החמצן שהם מייצרים ואת הצל שהם מסוגלים לספק לנו. יחד עם זאת, לעיתים אין מנוס מלבד לבצע כריתה שלהם, ואז הדבר חייב להתבצע בצורה מקצועית על ידי כורתים מיומנים, ובמילים אחרות – על ידי חברת "גיזום ירוק", אשר כבר מעל לכ- 30 שנה מבצעת משימות כריתת עצים בכל רחבי הארץ.

מתי תזדקקו לשירותי הכריתה של חברת "גיזום ירוק"?

ישנן מספר סיבות שעלולות להוביל מחוסר ברירה לצורך בהזמנת שירותי כריתה עבור העץ שבחצר או בסביבה הציבורית שלכם:

  • פגיעה במבנה – מה שבעבר היה עץ קטן וחמוד, לעיתים עשוי להפוך לעץ גדול, שהגזע והשורשים שלו לוחצים על המבנה, גורמים לסדקים ומאיימים על היציבות שלו. במקרים שכאלו אין ברירה מלבד לכרות את העץ.
  • ענייני בטיחות – עצים זקנים ו/או חולים עשויים לקרוס בחלקים שונים לאורכם (גזע, ענפים) ולגרום לפציעות קשות, מוות, נזק לרכוש פרטי, רכוש ציבורי, קווי מתח ותקשורת.
  • מניעת הפצת מחלות – עץ חולה מאוד שצבר טפילים שונים, מסכן את העצים האחרים בסביבתו. כאשר העניין לא ניתן לטיפול על ידי גיזום, יש לכרות את העץ.
  • הפרעה לבנייה – לעיתים רבות קיים עץ אחד או יותר שבשטחו אמור להיבנות מבנה. במקרים כאלו אי אפשר להימנע מכריתה.

כיצד מתבצעת פעולת הכריתה?

ראשית כל, עוד הרבה לפני שהעבודה מבוצעת בפועל, יש להשיג אישור על מנת לכרות את העץ. מי שינסה "לדלג" על שלב זה עובר עבירה פלילית. יש להוריד טופס מתאים מאתר קק"ל ולהגישו אצל פקיד היערות המקומי. גם אם מדובר בעץ שנמצא בתוך שטח פרטי, יש לדעת כי הוא נמצא בפועל בבעלות המדינה ובפיקוחה. רק לאחר קבלת האישור ניתן לכרות את העץ המדובר. תהליך הכריתה עצמו כולל מספר שלבים:

  • ניסוח דרך הפעולה המיטבית שתביא לכריתת העץ במינימום סיכון ולכלוך.
  • סימון השטח וגידורו לצרכי בטיחות.
  • טרם הכריתה עשויים אנשי המקצוע לאבטח ענפים מסוימים על ידי קשירה וזאת על מנת למנוע מצב של שבירתם ונפילה מגובה.
  • שימוש במסורים מיוחדים וגרזנים על מנת לכרות את העץ, בדרך כלל בגובה של עד 40 ס"מ מהקרקע. הכריתה יכולה להתבצע בשלב אחד או מספר שלבים, ככל שמדובר בשטח צפוף וסמוך למבנים.
  • פינוי פסולת הכריתה למקומות המאושרים לכך על פי חוק וניקיון השטח לאחר העבודה.

"גיזום ירוק" – מקצועיות ובטיחות מעל לכל

כאשר אתם מזמינים שירות כריתת עצים מחברת "גיזום ירוק", אתם יכולים להיות בטוחים כי המשימה תתבצע הצורה המקצועית והבטיחותית ביותר. כבר יותר מ-30 שנה שחברתנו מבצעת משימות כריתה בכל רחבי הארץ ומאחוריה אינספור לקוחות מרוצים. אצלנו תמצאו כורתים מקצועיים ומומחים מטעם משרד החקלאות אשר מחזיקים באישורי עבודה בגובה, ציוד מתקדם ביותר שכולל בין היתר גם משאית עם מנוף וטרקטור קומפקטי, וכל זאת תוך קבלת אחריות מלאה על העבודה. בנוסף נשמח לעזור לכם בטיפול בכל הבירוקרטיה הקשורה בהשגת האישור לכריתה. מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו: 072-3931036 (מוטי) או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר - לחצו כאן
צרו איתנו קשר

לפרטים ולהזמנות
חייגו עכשיו:

072-3931036 (מוטי)

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן